berlin schonefeld, transport

Doświadczona firma transportowa

Transport, Berlin Schonefeld

Jako jedna z niewielu firm transportowych w Polsce, oferujemy Państwu profesjonalny transport z Polski do Niemiec w bardzo przystępnej cenie. Naszą specjalnością są busy dalekobieżne, które cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród klientów prywatnych, ale również wśród firm.

Port lotniczy Berlin Schonefeld

Zapewniamy Państwu wygodny i komfortowy dojazd na lotnisko Berlin Schonefeld. Nowoczesny port lotniczy Schönefeld znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z dworcem kolejowym, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na dogodne połączenia kolejowe i autobusowe. Podróż kursem na port lotniczy Berlin Schonefeld to najprostszy i najszybszy sposób, aby dostać się do centrum Berlina.

Transport do Berlina

Nowoczesne busy z Polski do Berlina to w ostatnim czasie bardzo popularna forma transportu pomiędzy krajami. Przejazd trwa kilka godzin godzin, a dzięki naszej komfortowej flocie nie odczują Państwo trudów podróży. Wszystkim klientom zapewniamy nie tylko wysoką jakość usług, ale również bardzo atrakcyjne ceny.

Przewóz osób do Niemiec

Jeżeli interesują Państwa przewozy pasażerskie na lotniska Tegel i Berlin Schonefeld, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Organizujemy wyjazdy indywidualne i grupowe. Zatrudniamy kierowców z odpowiednim doświadczeniem, dlatego też możemy zaproponować naszym pasażerom bezpieczny i punktualny dojazd na lotnisko.

Pin It

copyright: gikprojekt.eu

designed by strony-pozycjonowanie.pl