transport poznań, lotnisko ławica

Przewóz na lotnisko Ławica - transport Poznań

Dojazd na Port Lotniczy Lotnisko Ławica to jedna z najczęściej realizowanych usług przewozowych w Poznaniu. W ramach oferty firmy transportowej, dowóz zawsze dokonywany jest za pośrednictwem nowoczesnych oraz doskonale wyposażonych busów. Pojazdy wyróżniają się nienagannym stanem technicznym, dużą pojemnością bagażową oraz optymalną liczbą miejsc. Usługa obejmuje także odbiór pasażerów z lotniska, np. przy okazji wyjazdów grupowych.

Transport na lotnisko 

Port Lotniczy Poznań - Lotnisko Ławica zlokalizowany jest kilka kilometrów na zachód od centrum miasta. Najwygodniejszy dojazd od strony południowo-wschodniej prowadzi przez bezpłatny odcinek autostrady A2. Po dotarciu do węzła drogowego Poznań-Zachód na drodze do Świecka oraz skręceniu w prawo, drogą ekspresową S-11 dotrzeć można do drogi wojewódzkiej 307, prowadzącej bezpośrednio na lotnisko Ławica. Od strony północnej najłatwiej dotrzeć na miejsce drogą ekspresową S-11 oraz węzłem Poznań-Ławica, ze zjazdem prowadzącym drogą wojewódzką 307 do Portu.

Transport Poznań - wygodny i bezpieczny przewóz

GIK Transport oferujący kompleksowy transport Poznań, w którym trasę na Lotnisko Ławica odbyć można szybkim i wygodnym busem. Doświadczona firma transportowa oddaje do użytku wyłącznie sprawne, regularnie sprawdzane pojazdy. Busy jeżdżące w opcji transport Poznań przechodzą systematyczne kontrole w autoryzowanych punktach obsługi, a przed odbyciem każdego kursu poddawane są precyzyjnym przeglądom stanu technicznego. Wszystkie usługi przewozowe w Poznaniu realizowane są w sposób gwarantujący pasażerom bezpieczną i przyjemną podróż.

Transport Poznań

Busy dojeżdżające i odbierające pasażerów z Portu Lotniczego Ławica wyposażone są w liczne udogodnienia, które znacząco podnoszą standard i komfort jazdy pasażerów. Pojazdy dysponują klimatyzacją oraz systemem wentylacji, a także nowoczesnymi pasami bezpieczeństwa oraz systemem audio-wideo. Profesjonalizm usług oferowanych przez firmę potwierdzić mogą liczne uprawnienia i certyfikaty, zapewniające klientom gwarancję zadowolenia z każdego zrealizowanego przewozu. Transport Poznań tylko z GIK Transport.

Pin It

copyright: gikprojekt.eu

designed by strony-pozycjonowanie.pl