firma transportowa, przewozy

Czym się zajmujemy

Dla naszej firmy transportowej zdecydowanie najważniejsi są klienci. Oferujemy im zatem nie tylko niezawodne, ale również efektywne rozwiązania w takich kwestiach, jak spedycja czy przewozy.

O Nas - firma transportowa GIK

Nasza firma transportowa działa nie tylko i wyłącznie na terenie kraju. Zajmujemy się również spedycją oraz transportem do Europy. Naszym ogromnym atutem jest posiadanie licencji na wykonywanie transportu międzynarodowego oraz krajowego. Dodatkowo koniecznie trzeba zaznaczyć, że należymy do organizacji, które zrzeszają przedsiębiorstwa działające w branży transportowej

Profesjonalne przewozy - warto zdecydować się na skorzystanie z naszych usług

Nasza firma specjalizuje się w transporcie na terenie całej Unii Europejskiej. Ponadto z ogromnym powodzeniem rozwijamy także współpracę z zagranicznymi podmiotami. Posiadamy bardzo wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, do której koniecznie trzeba zaliczyć kadrę kierowców, administrację czy spedytorów.

Jakie są cele naszej firmy?

Naszym głównym priorytetem będzie właściwe zabezpieczenie towaru, który został nam powierzony. Jesteśmy w posiadaniu ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika. Jesteśmy również w stanie na specjalne życzenia klientów wnioskować o dodatkowe ubezpieczenia Cargo. Przestrzegamy nie tylko czasu pracy kierowców, ale również przepisów BHP. Przekłada się to w rezultacie zarówno na terminowe, jak i bezpieczne dostawy ładunków na terenie Unii Europejskiej. Regularnie dbamy o poziom kwalifikacji naszych pracowników, systematycznie inwestujemy w rozwój naszej floty. W ten sposób zyskaliśmy ogromne uznanie na całym rynku firm transportowych. Naszym priorytetem jest świadczenie najwyższej możliwej jakości usług. Ponadto wyróżniamy się na rynku transportowym największym możliwym stosunkiem jakości do oferowanej ceny. Nie konkurujemy bowiem ceną, tylko jakością.

Pin It

copyright: gikprojekt.eu

designed by strony-pozycjonowanie.pl