Jesteśmy legalnym przewoźnikiem

Przewozimy od 1-8 osób.

Dla kadry zarządzającej oferujemy pakiet VIP transfer.

Cechuje nas jakość, punktualność, bezpieczeństwo i dyskrecja.

Do dyspozycji samochody osobowe VW  dla podróżnych i dostępem do internetu.

Wynajem busów i przewóz osób dla firm, vip transfer

Wynajem busów to usługa obejmująca wypożyczenie pojazdu razem z kierowcą.

Przewóz osób oferowany jest klientom firmowym, indywidualnym, grupom zorganizowanym. Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnych, doskonale wyposażonych busów i vanów o wysokim standardzie, co pozostaje nie bez wpływu na komfort pasażerów.

Rozbudowana oferta: wynajem busów, przewóz osób, vip transfer

Wynajem busów z kierowcą znacząco usprawnia realizację transferów do hoteli, a także dowozów na dworce czy lotniska.

Usługi dla firm dotyczą wszelkiego rodzaju zjazdów, szkoleń, konferencji, delegacji, spotkań biznesowych oraz innych krajowych i zagranicznych okazji.

Przewóz osób oferowany jest również innym grupom zorganizowanym, w tym szkołom, uczelniom oraz klubom. Oferta obejmuje m.in. wyjazdy na imprezy sportowe, koncerty czy wycieczki narciarskie.

Bezpieczny przewóz

Dzięki realizacji cyklicznych przeglądów technicznych pojazdów, przewóz osób odbywa się zgodnie z wszystkimi wymogami bezpieczeństwa. Ruszając w dłuższą trasę, oferowane busy utrzymane są w stanie pełnej sprawności oraz zapewniają pasażerom optymalne warunki podróży. Na wyposażeniu znajduje się ogrzewanie postojowe oraz klimatyzacja. Busy wyposażone są niezbędne pasy bezpieczeństwa oraz elektroniczne systemy ochronne, a także spełniają surowe normy emisji spalin.

Wynajem nowoczesnych busów z kierowcą

Oferowany przez firmę transportową wynajem busów to usługa, która realizowana jest sprawnie i bez komplikacji. Za sprawą dostępności rozbudowanej floty pojazdów oraz dyspozycyjności kierowców, każde zlecenie może być wykonane w terminie dogodnym dla pasażerów. Współpraca nawiązywana jest w oparciu o minimalne formalności oraz elastyczne warunki umowy. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów wynajmu.

vip transfer, wynajem busów, przewóz osób

copyright: gikprojekt.eu

designed by strony-pozycjonowanie.pl