Transport międzynarodowy - usługi firmy transportowej

Transport międzynarodowy to kompleksowa usługa, będąca oczywistą odpowiedzią firmy na rosnące zainteresowanie pasażerów wyjazdami zagranicznymi. Na szczególną uwagę klientów zasługuje sprawna realizacja bezpośrednich przewozów z Polski na lotniska w Niemczech Schonefeld czy Tegel, a także możliwość odbioru powracających pasażerów.

Sprawne wyjazdy na Niemieckie lotniska m.in. Tegel i Schonefeld

Wysokie kompetencje oraz doskonała znajomość europejskich dróg sprawia, że osoby zasiadające za kierownicami busów są w stanie zadbać o stuprocentowe bezpieczeństwo pasażerów oraz innych uczestników ruchu. Zatrudniani kierowcy wyróżniają się doskonałym rozpoznaniem topograficznym, dzięki czemu mogą sprawnie i szybko dotrzeć w wyznaczone miejsce. W razie jakichkolwiek utrudnień na drodze, istnieje możliwość wyznaczenia nowego przebiegu trasy oraz dotarcia na wybrane lotnisko w ustalonym terminie.

Profesjonalny transport międzynarodowy

Nowoczesne flota samochodowa pozwala na sprawne dotarcie do praktycznie wszystkich najpopularniejszych portów lotniczych - w tym niemieckich Schonefeld oraz Tegel. Nasza flota to wyłącznie pojazdy dysponujące niezbędnymi certyfikatami EURO, dzięki czemu przewóz może się odbywać w sposób zgodny z obowiązującymi standardami.

Wszystkie samochody należące do parku maszynowego podlegają regularnym przeglądom w autoryzowanych serwisach, co daje pełną gwarancję ich nienagannego stanu technicznego.

Dojazd na lotniska Schonefeld, Tegel

Profesjonalny transport międzynarodowy realizowany może być dzięki  stałej dostępności taboru oraz szybkiej reakcji na złożone zamówienie. Wszystkie usługi dokonywane w jego ramach odbywają się w komfortowych warunkach, również za sprawą rozbudowanego wyposażenia aut. Samochody posiadają nowoczesny system nawigacji satelitarnej, a także zawierają liczne udogodnienia dla pasażerów.

 

Transport międzynarodowy
schonefeld, tegel

copyright: gikprojekt.eu

designed by strony-pozycjonowanie.pl